Byt, 3+1

Citlivě zrekonstruovaný klasický městský byt s vysokými stropy, 2 balkony a výhledem do romantického parku Havlíčkovy sady je součástí bytového domu z r. 1906. Budova se zdobnou fasádou stojí na Vinohradech v pěkné klidné ulici s řadou secesních domů na jedné straně a parkem na straně druhé.

Dispozice světlého a vzdušného bytu ve 4. podlaží se skládá z obývacího pokoje s balkonem, velké kuchyně s jídelnou, hlavní ložnice s koupelnou a walk-in šatnou, druhé ložnice s balkonem a komorou, velké vstupní haly, centrální koupelny a technické místnosti. Obě ložnice mají okna do vnitrobloku. Jihovýchodní balkon u obývacího pokoje poskytuje nerušený výhled na park i panorama Prahy.

Dům i byt jsou po rekonstrukci, která respektovala původní architektonický záměr. Zachovány a zrenovovány byly původní prvky, jako jsou dvoukřídlé kazetové dveře včetně mosazných klik, špaletová okna, dubové parkety, stropní rozety, kachlová kamna (nefunkční), terazzo ve společných prostorách apod. Vstupní dveře jsou bezpečnostní. Výtah je nový prosklený, vede do mezipater. Vytápění podlahovými konvektory a radiátory napojenými na centrální kotelnu. K bytu přísluší sklep.

Příjemná lokalita na pomezí Vinohrad a Vršovic nabízí pěší dosah veškerých služeb, kousek od domu bez nutnosti přecházet rušné ulice je mateřská a základní škola, blízko je do kaváren, bister a restaurací nebo například kina Pilotů. 5 minut chůze je vzdálena tramvajová zastávka, stanice metra Náměstí Míru je vzdálena 2 minuty jízdy. Přímo u domu začíná velký park s dětskými hřišti, kavárnou v zahradním Pavilonu a s upravenými stezkami mezi bohatou zelení.

Interiér 108,17 m2, balkony 2,7 m2 a 2,2 m2, sklep 1,7 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38673
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  109 m²
 • Balkón
  5 m²
 • Celková plocha
  111 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.