Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Neuvěřitelně světlý podkrovní byt bez zkosených stěn, s krásným nerušeným výhledem korunovaným siluetou Hradčan, se nachází v 6. podlaží historické budovy, která právě prochází kompletní rekonstrukcí. Lokalita v širším centru metropole poskytuje veškerou infrastrukturu včetně skvělého tramvajového spojení. Předpokládaný termín dokončení září 2021.

Dispozice bytu orientovaného na západ do vnitrobloku se skládá z obývacího pokoje s přípravou na kuchyni, ložnice, koupelny s toaletou a předsíně.

Výrazným prvkem, který tento byt odlišuje od ostatních, patří velkoformátová okna přes celou stěnu obývacího pokoje a ložnice, která poskytují úchvatné výhledy. Ke standardu patří dřevěné podlahy, interiérové obložkové dveře Sapeli Elegant, italská dlažba i obklady Cerim Timeless Calacatta Naturale a kvalitní sanitární zařízení včetně walk-in sprchového koutu Hüppe. Dům svým obyvatelům nabídne výtah s bezbariérovým přístupem a okrasnou zahradu s možností posezení s přáteli i o samotě.

Výhodná poloha v jednosměrné boční ulici v oblíbené lokalitě nedaleko Vysoké školy ekonomické, Žižkovského divadla J. Cimrmana, fotbalového stadionu Viktoria Žižkov mnoha obchodů, restaurací, kaváren i klubů, zdejší dominantou je novogotický kostel sv. Prokopa. Tramvaje z blízké zastávky umožňují velmi rychlé spojení do centra i ke stanicím metra, pár minut chůze vede hned do několika parků – na vrchu Vítkov, Riegrových sadů a Rajské zahrady.

Podlahová plocha 51,2 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  51 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  38405
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.