Byt, 5+kk

Prosklený mezonetový penthouse ve stavu shell&core je součástí prémiového projektu, který vznikl na unikátním a zcela klidném místě u Trojského zámku a vinic botanické zahrady. Penthouse nabízí 4 terasy, soukromý výtah a privátní garáž pro 3 vozy, bezpečí zaručené recepcí a ostrahou, blízkost přírodních památek a snadný dosah všech služeb.

Promyšlená dispozice rozděluje penthouse na společenskou a privátní zónu. Společenská část se nachází ve 3. podlaží a její součástí je více než 70metrový obytný prostor s přípravou na otevřenou kuchyni, jídelnou a dvěma terasami – zastíněnou severní a slunnou jižní. Dále je zde šatna, toaleta a vstupní hala se vstupem ze schodiště i z výtahu. Privátní část ve 2. podlaží tvoří hlavní ložnice s en-suite koupelnou, walk-in šatnou a západně orientovanou terasou, na niž lze vstoupit i z druhé ložnice. Třetí ložnice má svou vlastní terasu. Plochu tohoto podlaží doplňuje pracovna, koupelna s WC a velká hala. Součástí kupní ceny je sklep a 3 garážové stání.

Aktuální stav zaručuje budoucímu majiteli možnost výběru standardů a interiérového zařízení dle svého přání. Příjemné vnitřní prostředí zajišťují elektricky ovládaná hliníková okna s izolačními dvojsky a venkovní stínění. Prostor je zajištěn bezpečnostními a protipožárními vstupními dveře. Vytápění zajišťuje centrální kotelna.

Uzavřený rezidenční areál obklopený upravenou zelení s nonstop recepcí a ostrahou. Komplex se nachází v klidné uličce vedoucí k nové Trojské lávce, kousek od vstupu do botanické i zoologické zahrady, Trojského zámku i Stromovky. V těsné blízkosti fungují potraviny, součástí rezidence bude restaurace. Přímo v sousedství funguje oblíbená ekoškolka, v docházkové vzdálenosti je základní škola a soukromé gymnázium. Perfektní dostupnost autem zajišťuje nedaleký vjezd do tunelů Blanka, stanice metra Nádraží Holešovice je vzdálena pár minut jízdy autobusovou linkou. Do centra je možné se dostat i na kole po pohodlné cyklostezce vedoucí mimo silnice.

Podlahová plocha 251 m2, terasy 51 m2, garáž 98 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38312
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  251 m²
 • Terasa
  51 m²
 • Celková plocha
  302 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.