Byt, 2+kk

Byt s věcným břemenem dožití současného majitele. Nelze financovat hypotečním úvěrem.

Investiční příležitost koupě dvoupokojového bytu s vysokými stropy v původním stavu se nachází v 4. podlaží bytového domu stojícího v klidné jednosměrné ulici na atraktivním místě Prahy 6 - Břevnov, v docházkové vzdálenosti od Pražského hradu. Podíl na komerčních prostorech v domě.

Plocha jihovýchodně orientovaného světlého bytu je rozdělena na velkou hlavní místnost (27,7 m2) a obytnou kuchyni (13,3 m2) s výhledem do koruny vzrostlého stromu ve vnitrobloku. Dále je zde koupelna s WC, předsíň, spíž a komora. Po úpravě dispozice lze mít obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem v místnosti do ulice a samostatnou ložnici do vnitrobloku.

V interiéru zůstaly zachovány původní řemeslné prvky – parkety, kazetové dveře a špaletová okna. Vytápění zajišťují plynová WAW kamna. Byt vyžaduje rekonstrukci, nový je pouze elektrický bojler. K jednotce přísluší velký sklep. Dům ve velmi dobrém udržovaném stavu, byl instalován nový výtah, majitelé bytů mají podíl na výnosu z komerčních prostor v přízemí.

Lukrativní lokalita v blízkosti Pražského hradu, Strahova a hlavní břevnovské třídy Bělohorská. V těsné blízkosti jsou restaurace, kavárny, obchody, lékárna či kino. Z blízké tramvajové zastávky Marjánka trvá cesta ke stanici metra Hradčanská 10 minut, do centra páteřní linkou s krátkými intervaly cca 15 minut. Okolí nabízí množství sportovních aktivit i příjemných procházek. Sportovní hala, plavecký bazén, tenisové kurty fotbalový stadion, vše je v pěším dosahu. K procházkám vybízí zejména rozlehlý Petřín, daleko není ani na Ladronku nebo do Břevnovské klášterní zahrady.

Interiér 56,6 m2, sklep.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38180
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  57 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.