Byt, 3+kk

Moderní byt s okny do slunné jižně orientované upravené zahrady se nachází v 1. nadzemním podlaží novostavby v nové prestižní obytné čtvrti Waltrovka, vzniklé za spolupráce významných architektonických kanceláří. Projekt získal několik let po sobě ocenění v soutěži Realitní projekt roku. Kvalitně vybavené byty, skvělá dostupnost a blízkost všech služeb i parků zajišťuje příjemné městské bydlení.

Praktická dispozice se skládá z obývacího pokoje s plně vybavenou kuchyní, 2 ložnic, koupelny (vana, 2 umyvadla, vestavěná skřín s pračkou a úložným prostorem), šatny s vestavěnými skříněmi, samostatné toalety a předsíně. Okna všech pokojů směřují do jižně orientované vyvýšené předzahrady s terasou z teakového dřeva realizované dle návrhu zahradní architektky.

Součástí vybavení zahrnuje dřevěné podlahy, dřevěná eurookna s trojsklem a předokenními elektrickými roletami, bezpečnostní a protipožární vstupní dveře. Interiér zútulňuje použití masivního dřeva, např. na úložnou stěnu v ložnici, koupelnový a zahradní nábytek na míru. Zahrada orámovaná designovými květináči se vzrostlými dřevinami se samozavlažováním nabízí kryté posezení v dokonalém soukromí. K bytu je možné dlouhodobě pronajmout parkovací stání.

V areálu funguje supermarket, drogerie, kavárny, restaurace, čistírna, zdravotnická zařízení, lékárna nebo pošta. Velkým bonusem je park s dětským hřištěm, venkovní posilovnou a vyhlídkou. V rychlém dosahu jsou mateřské, základní školy (včetně waldorfské nebo Deutsche Schule), střední i Fakulta sociálních věd UK. Nově otevřená mateřská škola se nachází přímo uprostřed areálu. Velmi snadné spojení s centrem zajišťuje metro z blízké stanice Jinonice (Anděl 6 minut, Můstek 11 minut), nebo rychlý přímý vlakový spoj na Hlavní nádraží. Autobus je na Andělu za 8 minut. Lokalita nabízí též skvělé možnosti pro sport i relaxaci, a to zejména v blízkých Malvazinkách, nedalekém parku Vidoule nebo Prokopském údolí. V blízkosti je též golfový areál.

Celková plocha 85,3 m2, zahrada 45,8 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37306
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  85 m²
 • Zahrada
  46 m²
 • Parkování
  K bytu je možné dlouhodobě pronajmout parkovací stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.