Byt, 2+kk

Nákladně zrekonstruovaný byt s balkonem do klidného vnitrobloku je umístěn v 5. podlaží reprezentativního secesního nárožního domu s výtahem. Precizní provedení interiéru do posledního detailu od ID Arch studia, špičkové technologie nabízející mimojiné chlazené stropy nebo vlastní tepelné čerpadlo. Atraktivní poloha v klidné ulici lemované sakurami jen pár kroků od náměstí Jiřího z Poděbrad a Riegrových sadů.

Dominantou bytu je více než šedesátimetrový slunný obývací pokoj s otevřenou kuchyní a jídelnou, prosvětlený 3 velkými okny směřujícími na jih do ulice. Do klidného vnitrobloku je orientovaná ložnice s balkonem a možností vstupu do koupelny, přístupné i ze vstupní haly. Úložný prostor nabízí šatna s technickým zázemím (pračka, sušička, tepelné čerpadlo).

Byt prošel kompletní rekonstrukcí pod vedením architektů z architektonického studia Ivany Dombkové. Dokonalý tepelný komfort zajišťuje stropní vytápění a chlazení ovladatelné na dálku přes aplikaci. Součástí vybavení jsou také dřevěné podlahy (kartáčovaný bělený dub), nová dřevěná špaletová okna, vestavěná skříň v ložnici, interiérové dveře nadstandardní výšky až ke stropu (z ložnice do koupelny dveře posuvné) a bezpečnostní vstupní dveře. Kuchyně na míru je vybavena odolnou Corianovou pracovní deskou a spotřebiči Miele. Koupelnu zdobí volně stojící vana z litého mramoru, dále je zde sprchový kout, automatická toaleta s integrovaným bidetem, designový otopný žebřík. Baterie jsou značky Dornbracht. Dům je po rekonstrukci společných prostor, fasády, střechy, stoupacího vedení a rozvodů elektřiny a topení. Moderní prosklený výtah vede do mezipater.

Jedna z nejvyhledávanějších rezidenčních lokalit se rozkládá v širším centru blízko náměstí Jiřího z Poděbrad s vyhlášenými farmářskými trhy, v dosahu stylových bister, restaurací a kaváren. V krátké docházkové vzdálenosti je stanice metra i tramvajové zastávky. Součástí Riegrových sadů vzdálených 2 minuty chůze je zahradní restaurace, sokolovna s plaveckým bazénem nebo venkovní posilovna, na sady navazuje park Rajská zahrada.

Podlahová plocha 105,2 m2, balkon 3 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37151
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  105 m²
 • Balkón
  3 m²
 • Celková plocha
  108 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.