Byt, 4+kk

Nadstandardně vybavený byt s parkováním obklopený předzahrádkou a 2 terasami v přízemí uzavřeného soukromého rezidenčního komplexu DOCK River Watch I v revitalizované nábřežní čtvrti na pomezí Karlína a Libně. V objektu je ostraha, okrasná zahrada a přístav pro soukromé lodě.

Ze vstupní haly se vchází do obývacího pokoje velkorysých rozměrů s plně vybavenou designovou kuchyňskou linkou Team 7 se žulovou pracovní deskou, spotřebiči Gaggenau, s ostrůvkem a barovým pultem. Pokoj je prosvětlen francouzskými okny orientovanými na východ a na sever s plynulým přechodem na terasu a travnatou plochu oplocené zahrady, která byt obklopuje ze všech stran a poskytuje krásný výhled do zeleně a na řeku. Z haly se vstupuje také do koupelny s toaletou a sprchovým koutem a do chodby, ze které se vchází do dalších 3 pokojů a technické místnosti s přípojkou na pračku. Ze dvou stejně velkých ložnic s francouzskými okny orientovanými na sever lze plynule přejít na zahradu. Severozápadně orientovaná větší ložnice s en-suite koupelnou s vanou, sprchovým koutem, dvojumyvadlem, toaletou a bidetem také disponuje proskleným přímým vstupem na terasu a do zahrady směrem na severozápad.

K vysokému standardu vybavení patří dřevěná dubová podlaha a dlažba, vestavěné skříně, dálkové ústřední topení s podlahovým vytápěním v koupelnách, bezpečnostní vstupní dveře, inteligentní domácnost, venkovní žaluzie na dálkové ovládání a designová svítidla Occhio (za příplatek). Možnost odkoupení interiérového vybavení. K bytu náleží sklep, garážové stání, přístup do kočárkárny a kolárny.

Rezidence je situovaná v prestižní lokalitě na břehu Vltavy, přímo u cyklostezky vedoucí podél řeky do centra Prahy i z města. Nabízí krásné výhledy na řeku a do zeleně. V okolí je v pohodlné dostupnosti veškerá občanská vybavenost. Prostor pro sportovní vyžití poskytují nedaleké Thomayerovy sady, golfové hřiště, tenisové kurty a bike park. Dojezdová vzdálenost autem ke stanici metra Palmovka je 4 minuty, do centra Prahy 10 minut.

Podlahová plocha 119,3 m2, předzahrádka 143,5 m2, sklep 4,2 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37065
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  119 m²
 • Zahrada
  144 m²
 • Parkování
  Parkovácí stání v podzemních garážích
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.