Byt, 2+kk

Prostorný světlý byt s terasou s unikátním výhledem na klidnou hladinu řeky je umístěn ve 4. podlaží moderní rezidence Prague Marina s podzemní garáží, výtahem a recepcí. Místo, kde býval nejvýznamnější pražský přístav, se proměnilo v luxusní bytovou čtvrť s množstvím zeleně a snadným dosahem všech služeb.

Praktickou dispozici tvoří dva velké pokoje s přístupem na severovýchodně orientovanou terasu s krásným výhledem na řeku – obývací pokoj s částečně oddělenou kuchyní a ložnice. Dále je zde koupelna (se sprchovým koutem, vanou, toaletou a dvojumyvadlem), samostatná toaleta, technická místnost s přípojkou na pračku a předsíň.

Vybavení zahrnuje dřevěné dubové podlahy, podlahu terasy z tropického dřeva, kvalitní kuchyňskou linku se spotřebiči Baumatic a Bosch (mikrovlnná trouba, varná deska, trouba, lednice, myčka), vestavěné skříně, videotelefon, podlahové vytápění kombinované s topnými konvektory. Zdrojem tepla je centrální kotelna v domě. Součástí kupní ceny je garážové stání a sklep, který se nachází přímo u parkovacího místa. Rezidence z r. 2008 byla vystavěna s důrazem na kvalitu použitých materiálů, v okolí budov bylo vysázeno množství zeleně.

V bezprostředním okolí fungují restaurace, bistra a kavárny, kulturní instituce (například galerie DOX či La Putyka) i golfový klub. Velmi rychlé spojení s centrem zajišťují tramvaje, do centra lze dojet i po pohodlné a bezpečné cyklostezce vedoucí mimo frekventované silnice přes Rohanský ostrov.

Interiér 69,5 m2, terasa 12,1 m2, sklep 4,9 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36854
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  70 m²
 • Terasa
  12 m²
 • Celková plocha
  82 m²
 • Parkování
  1 garážové parkovací stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.