Byt, 2+kk

Kompletně zrekonstruovaný byt orientovaný do vnitrobloku klasického bytového domu se nachází v oblíbené lokalitě Prahy 6 Bubeneč nedaleko Stromovky, tramvajové zastávky, mnoha restaurací a kaváren.

Plocha bytu ve zvýšeném přízemí je rozdělena na obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici, koupelnu (se sprchovým koutem a WC), komoru a vstupní chodbu.

Byt disponuje vysokými stropy, dřevěnými podlahami a plastovými okny. Vytápění zajišťují elektrické přímotopy. Rezidenti mohou parkovat před domem na modré zóně. Nabídková cena je včetně nábytku.

Dobře udržovaný dům se nachází v prestižní rezidenční čtvrti, v pěším dosahu kampusu ČVUT, supermarketu či lesoparku Stromovka. 2 zastávky tramvají nebo pár minut chůze je vzdálena stanice metra Dejvická na Vítězném náměstí, u nějž se konají vyhlášené farmářské trhy. Blízko je do Dejvického divadla i do divadla Semafor, v okolí funguje mnoho kaváren, bister i restaurací.

Interiér 54,9 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36733
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  55 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.