Byt, 4+kk

Kompletně zrekonstruovaný prostorný byt je umístěn v 5. podlaží klasického cihlového bytového domu s výtahem. Atraktivní lokalita na rozhraní Nového Města a Vinohrad nedaleko Václavského náměstí a Riegrových sadů. Nemovitost je pronajata do 30.6.2022.

Současné dispoziční řešení nabízí obývací pokoj a oddělenou kuchyni, kterou lze nevelkou stavební úpravou přesunout do obývacího pokoje, címž vznikne třetí ložnice. Dále jsou zde 2 ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, komora a prostorná vstupní hala.

Byt prošel rekonstrukcí v r. 2019. Vybavení zahrnuje třívrstvé dřevěné podlahy, repasovaná dřevěná okna s dvojskly, nové rozvody, plynový kotel. K jednotce přísluší sklep a je nabízena včetně vybavení vyobrazeného na fotografiích. Dům je zrenovovaný.

Dům stojí jen pár kroků od Riegrových sadů a Václavského náměstí, v dosahu kompletní občanské vybavenosti: mateřských a základních škol, obchodů, kaváren a restaurací i lékařských služeb, blízko je do Divadla Na Vinohradech nebo Národního muzea. V docházkové vzdálenosti jsou všechny tři trasy pražského metra, tramvajové zastávky a Hlavní nádraží s mnoha vnitrostátními i mezinárodními vlakovými spoji.

Interiér 119 m2, sklep 4 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36731
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  119 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.