Byt, 3+kk

Tichý podkrovní mezonet se střešní terasou s panoramatickým výhledem na město, terasou a balkonem do vnitrobloku, krbem, klimatizací a možností užívat zahradu poskytuje bydlení v pěším dosahu náměstí Jiřího z Poděbrad, Flory nebo Riegrových sadů. Populární rezidenční lokalita na pomezí Žižkova a Vinohrad má perfektní spojení s centrem metrem i tramvají a plnou občanskou vybavenost.

Vstupní úroveň bytu v 6. nadzemním podlaží tvoří světlý pokoj s vysokým stropem, v současnosti využívaný jako pracovna, dále ložnice se zastřešeným balkonem přístupným i ze vstupní haly, velká vybavená šatna/technická místnost s přípojkou na pračku, koupelna (s masážní sprchou i vanou) a samostatná toaleta. Obývací pokoj s krbem, kuchyní a jídelnou v podkroví je prosklenou stěnou propojen s jižně orientovanou terasou, odkud vede točité schodiště na střešní terasu (37 m2) s výhledem na parky i dominanty metropole včetně Žižkovské věže a Pražského hradu. V horním podlaží je též hostinská toaleta s umyvadlem.

Součástí vybavení je klimatizační jednotka LG v podkroví, mobilní klimatizace v pracovně, dřevěné podlahy s novými topnými konvektory (napojenými na plynový kotel Baxi), vyhřívaná podlaha v koupelně, vestavěné skříně a další úložné prostory, nová plastová francouzská okna s žaluziemi, kuchyňské spotřebiče AEG (sporák plynový), zabudované ozvučení, bezpečnostní vstupní dveře, videotelefon. Terasa je vybavena dřevěným zahradním nábytkem, automatickým zavlažovacím zařízením, přípojkou teplé i studené vody a odpadu. K jednotce přísluší sklep, parkovací stání lze pronajmout v podzemní garáži 2 minuty od domu. Obyvatelé domu mají možnost užívat společnou upravenou zahradu ve vnitrobloku s posezením. V domě je výtah (do mezipatra).

Lokalita nabízí dokonalou souhru klidných parkových ploch v Riegrových či Mahlerových sadech nebo na Parukářce a bohatého společenského života, který se odehrává v místních kavárnách, restauracích a klubech. V okolí jsou malé obchody s delikatesami i velké obchodně-zábavní centrum, na náměstí Jiřího z Poděbrad se konají pravidelné farmářské trhy. Centrum je vzdáleno pár minut jízdy metrem či tramvají, stanice MHD jsou v pohodlné vzdálenosti.

Interiér 106,06 m2, střešní terasa 37 m2, terasa 11,5 m2, balkon 5 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36067
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  106 m²
 • Terasa
  37 m²
 • Balkón
  17 m²
 • Celková plocha
  143 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.