Byt, 2+kk

Byt s praktickou dispozicí a garážovým stáním je umístěn ve 3. podlaží moderního rezidenčního projektu Korunní Dvůr ve vyhledávané lokalitě na rozhraní Vinohrad, Žižkova a Vršovic. Snadné spojení do centra, veškeré služby i několik parků v docházkové vzdálenosti.

Centrem bytu je prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním koutem. Dále je zde ložnice, předsíň a koupelna přístupná z předsíně i ložnice.

Podlahy jsou dřevěné, velkoformátová okna „od podlahy ke stropu“ mají hliníkové rámy. Vytápění z centrální kotelny. Komplex disponuje 24hodinovou recepcí s ostrahou. Kupní cena zahrnuje garážové stání a sklep.

Atraktivní rezidenční lokalita
poskytuje vše, co od bydlení ve městě očekáváte – obchody včetně obchodně-zábavního centra s multikinem, kavárny, farmářské trhy, restaurace, sportoviště a další služby a skvělé spojení MHD. Tramvajová zastávka je téměř u domu, v pěším dosahu je i stanice metra linky A Jiřího z Poděbrad nebo Flora. Když chcete posedět na lavičce pod korunami stromů, nemáte daleko do okolních sadů. Procházkou lze dojít i do rozlehlých Riegrových sadů nebo Grébovky.

Interiér 51,82 m2, sklep 2,05 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35793
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  52 m²
 • Parkování
  1 garáž. stání v objektu
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.