Byt, 2+kk

Zrekonstruovaný klasický byt s vysokými stropy je umístěn ve 3. podlaží dobře udržovaného historického bytového domu s výtahem. Klidná boční ulice vede od nábřeží Vltavy na smíchovské obchodní a komunikační centrum Anděl, kam trvá pěší cesta od domu pouhou minutu.

Dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyní a jídelním pultem, 1 ložnice s vybavenou šatnou, koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatná toaleta s bidetovou sprškou a vstupní hala.

Velká okna jsou dřevěná špaletová, v obytných místnostech je dřevěná podlaha, ve vstupní hale, koupelně a na toaletě dlažba. K vybavení dále patří bezpečnostní vstupní dveře a vestavěné úložné prostory. Vytápění centrální. Výtah vede do mezipatra.

Poloha domu umožňuje pěší dosah všeho potřebného, místo je také perfektně dostupné MHD. Stanice metra a mnoha linek tramvají je vzdálena jen pár kroků. Okolí vyniká širokým výběrem restaurací, kaváren, obchodů, je zde kulturní a sportovní vyžití i několik parků, z nichž nejbližší je Sacré Coeur.

Interiér 69,1 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase například přes aplikaci WhatsApp, FaceTime, Messenger nebo Skype.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35759
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  69 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.