Byt, 2+kk

Byt s okny do vnitrobloku je umístěn v 1. patře klasického karlínského činžovního domu se zachovanými původními architektonickými prvky. Oblíbená lokalita v širším centru metropole je perfektně dostupná MHD, autem i na kole a nabízí příjemné městské bydlení se všemi službami v blízkosti.

Dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem a spacím patrem, samostatná ložnice se šatnou, koupelna, předsíň a komora.

Součástí vybavení jsou špaletová okna s dvojskly, stropní štuková výzdoba, laminátové podlahy a velkoformátová dlažba, podlahové vytápění v koupelně, bezpečnostní vstupní dveře a kompletní kuchyňská linka se spotřebiči (včetně myčky nádobí). Vytápění moderními WAW kamny. Dům je po rekonstrukci, v plánu je úprava fasády. Společné prostory zdobí původní zábradlí, mříže a terrazzo.

Pěkně upravená ulice Pernerova je lemována vzrostlými stromy. Dům těsně přiléhá ke kancelářskému komplexu Corso Karlín, přes který lze během chvilky projít ke stanici metra a tramvaje Křižíkova. Díky síti cyklostezek a rovinatému terénu je místo pohodlně dostupné i na kole. Kousek od domu funguje multifunkční prostor Forum Karlín, kavárny, restaurace a bistra, malé obchody i supermarkety. K výhodám patří také blízký velký park na vrchu Vítkov.

Interiér 78,7 m2.

Byt je v družstevním vlastnictví, převod do OV možný ještě v r. 2020.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35551
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  3 400 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  79 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  E
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.