Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+1

Nákladně zrekonstruovaný velmi světlý a prostorný byt s vysokými stropy, zachovanými původními architektonickými prvky, 2 balkony, výhledem do zeleně a parkovacím stání leží v 1. patře bytového domu z r. 1913-1914. Budova se nachází v těsném sousedství parku Lužánky v atraktivní čtvrti Černá Pole.

Plocha bytu je rozdělena na pokoj se zimní zahradou a výhledem do zahrady, stejně orientovanou samostatnou kuchyni s jídelnou, spíží a balkonem do zahrady, obývacího pokoje s balkonem s výhledem přes ulici na Lužánky a Belveder, dále ložnici s vlastní koupelnou, centrální koupelnu, samostatnou toaletu, spíž a velkou obytnou halu.

Součástí vybavení je unikátní původní mramorový krb, repasované parkety, velkoformátová dlažba, původní dvoukřídlé dveře, dřevěná okna s kamennými parapety a s mosaznými kličkami. Jedinečným prvkem je nika v předsíni, ve které byla v minulosti uložena soška svatého. Vytápění plynové. K jednotce přísluší sklepní kóje, obyvatelé mohou využívat společnou kolárnu. Autorem domu je stavitel a majitel cihelny Arnold Pawlu, který bydlel v nabízeném bytě, nejlepším v domě. V plánu je oprava čelní fasády domu (hrazena z fondu oprav domu).

Lokalita širšího centra brněnské metropole nabízí vše potřebné k pohodlnému městskému životu: blízkost škol všech stupňů, nákupní možnosti, sportovní vyžití, lékařské služby a snadnou dostupnost MHD. Pár kroků od domu je zastávka autobusu a trolejbusu, cesta do středu města trvá jen několik málo minut. Okolí s množstvím parků a významných architektonických památek včetně vily Tugendhat vybízí k příjemným procházkám s kočárkem, pejskem, ve dvojici, s rodinou i o samotě.

Podlahová plocha 153,55 m2, balkony 6 m2 a 4 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  Zahrnuty
 • Podlahová plocha *
  153 m²
 • Balkón
  10 m²
 • Celková plocha
  163 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  35096
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.