Byt, 4+1

Kvalitně vybavený mezonetový byt se 2 terasami a 2 balkony, garážovým stáním a možností užívat zahradu je součástí moderního bytového domu stojícího v těsné blízkosti parku Lužánky a Tyršova sadu, v místě se širokou nabídkou služeb a kulturního i sportovního vyžití.

Do bytu je možné vstoupit od výtahu v 7. i 8. podlaží. V 7. podlaží je umístěna hlavní ložnice se šatnou, koupelnou a terasou, kde je možnost vybudovat saunu nebo vířivku. Dále jsou zde 2 ložnice se společným balkonem, centrální koupelna (sprchový kout s tropickým deštěm, vana, dvojumyvadlo), samostatná toaleta, komora a velká vstupní hala se schodištěm do horního patra. Zde se nachází otevřený prostor s obývacím pokojem, kuchyní a jídelnou. Z obývací části vedou 2 vstupy na velkou jihozápadní terasu, z jídelny na severovýchodně orientovaný balkon.

Vysoký standard
vybavení zahrnuje inteligentní systém domácnosti Loxone (ovládá zabezpečení, osvětlení, vytápění, klimatizaci, stínění venkovními žaluziemi, centrální zhasínání), dřevěná eurookna s dvojskly, dřevěné podlahy od českého výrobce Princ Parket, velkoformátovou dlažbu, bezpečnostní vstupní dveře (tř. III), interiérové bezfalcové dveře Sapeli, podlahové vytápění, vysouvatelnou markýzu nad velkou terasou, sanitární zařízení Villeroy & Boch, sprchové kouty Hüppe, vestavěné skříně nebo automatické osvětlení schodiště. Bezúchytková kuchyňská linka Hanák má pracovní desku Technistone, indukční varnou desku, vinotéku, lednici a mrazák Liebherr, kávovar a parní troubu Fagor, myčku Siemens, zapuštěný dřez a odsavač par Franke. Vytápění tepelným čerpadlem vzduch-voda zn. Buderus z centrální kotelny v domě. K jednotce přísluší garážové stání a sklep, obyvatelé mají přístup na privátní upravenou zahradu ve vnitrobloku.

Dům je umístěn v jednosměrné ulici vedoucí jen pár metrů od nedávno revitalizovaného parku Lužánky a Tyršova sadu, několik málo kroků od tramvajové zastávky. V rychlém pěším dosahu jsou školy všech stupňů, obchody včetně supermarketu, restaurace, pošta, zdravotnické služby, artové kino a divadlo. Pěšky je dosažitelný i střed města.

Interiér 120 m2, terasy celkem 41,8 m2, balkony celkem 10,6 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35052
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  5 000 Kč zahrnuty
 • Podlahová plocha *
  120 m²
 • Terasa
  42 m²
 • Balkón
  11 m²
 • Celková plocha
  162 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.