Byt, 4+kk

Novostavba jihovýchodně orientovaného slunného bytu s klimatizací, terasou, zahradou a 2 garážovými stáními je součástí moderního terasovitého bytového domu stojícího ve čtvrti Radotín v bezprostřední blízkosti CHKO Český Kras, v místě se snadnou dostupností služeb i MHD.

Vstup do bytového jednotky z ulice je v přízemí, díky umístění domu ve svahu se však byt nachází v úrovni 3. patra. Přístup i interiér jsou bezbariérové. Dispozici tvoří světlý a vzdušný obývací pokoj s přípravou na kuchyni, s posuvnou prosklenou stěnou na terasu a vstupem do zahrady, dále 3 ložnice také propojené se zahradou, 2 koupelny (vana, 2 umyvadla, WC, okno/parní box, umyvadlo, WC), vstupní hala a chodba.

Ke kvalitnímu vybavení patří dřevěná lepená podlaha, okna s bezpečnostními a protihlukovými foliemi a s rámy ze dřeva merante v barvě na míru, bezpečnostní vchodové dveře Next SD 102 (nejmasivnější z tř. III), interiérové bezfalcové dveře s magnetickými zámky, podlahové vytápění po celé ploše bytu, chlazení a topení fancoil jednotkami ve všech místnostech napojenými na inteligentní systém iQtec s ovládáním přes aplikaci, internet, bezpečnostní systém Paradox, požární hlásič, elektricky ovládaná markýza nad terasou, příprava na venkovní žaluzie. Tterasa i zahrada jsou dokončeny dle projektu zahradního architekta za splnění přísných norem. Nabízí samozavlažovací truhlíky, inteligentní automatickou závlahu, kvalitní travní koberce pro pobytový trávník i osazení zeleně. Vytápění celého domu zajišťuje systém 6 tepelných čerpadel. Zahrada má přívod vody, zázemí pro zahradní techniku a samostatný vstup. K jednotce přísluší 2 garážová stání a velký sklep, vše přístupné pohodlně výtahem.

Komorní rezidence Terasy Radotín s 15 bytovými jednotkami je zasazena do jižního svahu s výhledem do údolí Berounky a na přírodní park Střed Čech. Obchody, pošta, lékárna, mateřská a základní škola i gymnázium jsou vzdálené chvilku jízdy autem či autobusem, zastávka je přímo u domu. K příjemnému a zdravému bydlení přispívá mnoho možností sportovního vyžití (síť cyklostezek, sportovní hala, koupací biotop, skatepark, minigolf). Spojení s centrem Prahy je přímé a rychlé, například vlakem 10 minut ke stanici metra linky B Smíchovské nádraží, 18 minut na Hlavní nádraží.

Podlahová plocha dle NOZ 126,6 m2, terasa 38,6 m2, zahradní terasa 170,8 m2, sklep 12 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34926
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  126 m²
 • Terasa
  39 m²
 • Celková plocha
  165 m²
 • Zahrada
  171 m²
 • Parkování
  2 garážová stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.