Byt, 3+kk

Nově upravený byt s balkonem a arkýřovým oknem je umístěn ve 4. podlaží rohového činžovního domu z roku 1910 navrženého slavným architektem Osvaldem Polívkou. Unikátní budova byla v nedávné době kompletně a zároveň citlivě zrekonstruována.

Dispozici tvoří obývací pokoj s arkýřem, jídelnou a kuchyní, 2 ložnice, koupelna, samostatná toaleta a vstupní hala se vstupem na balkon.

Ke standardům patří repliky původních špaletových oken do ulice a slimline dřevěná eurookna do vnitrobloku, replika vstupních dveří s bezpečnostním zámkem (tř. III), masivní parkety, velkoformátová dlažba a obklady, množství vestavěných skříní a důmyslných detailů. Vytápění vlastním kondenzačním plynovým kotlem. Součástí kupní ceny je sklep, k bytu je možné přikoupit garážové stání za 250 000 Kč v podzemní garáži sousedního projektu, jehož výstavba je v přípravě – prozatím možnost parkování na pozemku projektu. Dům má důstojné společné prostory se zachovanými původními architektonickými prvky, novou střechu, vstupní dveře v dobovém vzhledu a moderní prosklený výtah ve vnitrobloku.

Pěkný dům tvoří výraznou dominantu místa na pomezí Vinohrad a Vršovic. Příjemná lokalita s množstvím významných vil se nachází v pěším dosahu Heroldových a Havlíčkových sadů, v blízkém okolí funguje veškerá občanská vybavenost – školy všech stupňů, obchody, lékaři a další služby. V sousedství vede vyhlášená Krymská ulice s pestrou nabídkou restaurací, kaváren a klubů. Téměř u domu je tramvajová zastávka, ke stanici metra linky A Náměstí Míru trvá cesta 5 minut.

Podlahová plocha 105,4 m2, balkon 1,5 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34796
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  105 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  107 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  E
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.