Byt, 4+kk

Krásný světlý a prostorný byt s terasou po právě dokončené nákladné rekonstrukci se nachází v nejatraktivnější brněnské lokalitě Černá Pole, na klidném místě v bezprostředním sousedství parku Lužánky, ve kterém byla nedávno rozšířena nabídka sportovního vyžití.

Dispozici bytu 4+kk v 5. podlaží přístupném výtahem tvoří 70metrový obytný prostor s kuchyní a komorou, jídelnou a přilehlou terasou, dále 3 ložnice, 2 koupelny (jedna s vanou a toaletou, druhá se sprchovým koutem a toaletou), předsíň a chodba.

Vysoký standard vybavení zahrnuje trojvrstvé dubové parkety, vyhřívanou dlažbu z přírodního kamene, dřevěná okna s izolačními skly, velké francouzské hliníkové okno na terasu s venkovními elektricky ovládanými žaluziemi a sanitární zařízení prémiových značek. Každá místnost má klimatizační jednotku. V bytě je samostatný plynový kotel se zásobníkem na teplou vodu. Kupní cena zahrnuje sklepní kóji.

Dům stojí v boční klidné ulici v důstojné městské čtvrti Černá Pole s množstvím historických staveb a vzrostlých stromů. Přímo u náměstí 28. října, v těsné blízkosti parku Lužánky a nedaleko vily Tugendhat i středu města, který je dostupný pěšky nebo 1 zastávku tramvají. V okolí je kompletní občanská vybavenost: školy všech stupňů, restaurace, bary, kavárny, pošta, obchody, ale též například Městské divadlo.

Interiér 144 m2, terasa 17 m2, sklep 6 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34618
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  144 m²
 • Terasa
  17 m²
 • Celková plocha
  161 m²
 • Parkování
  Možnost pronájmu parkovacího stání před domem
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.