Byt, 2+kk

Rezidence Trojský mlýn, historická budova po citlivé rekonstrukci, splňuje současné nároky na moderní bydlení včetně výtahu, krytého parkování a nonstop recepce. Příjemné klidné prostředí s privátní zahradou, v těsném sousedství zoologické zahrady a kousek od botanické zahrady. Dobrá dopravní dostupnost do centra i ven z města.

Byt nacházející se ve 2. podlaží je v kolaudačním souhlasu označen dispozicí 1+kk, ale současná dispozice nabízí oddělenou vestavěnou ložnici, světlý obývací pokoj s kuchyňským koutem a koupelnu se sprchou, WC a bidetem.

K vybavení patří dřevěné podlahy a špaletová okna, skleněné dveře, přiznané trámy a skleněné plochy propouštějící světlo. Vytápění plynovým kotlem. Možnost užívání venkovního parkování na pozemku, společné zahrady a kolárny.

Unikátní lokalita mimo hlavní silnice či rušné ulice. Z jedné strany řeka, z druhé zámecká zahrada Trojského zámku, ze třetí zoologická zahrada. Oblíbená cyklostezka podél Vltavy vede přímo před domem, přívozem se lze dostat do Stromovky. Dopravní spojení zajišťují autobusy, spoje ke stanici metra linky C Nádraží Holešovice jsou časné a rychlé. Cesty autem usnadňuje blízký vjezd do tunelového komplexu Blanka.

Interiér 63 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34168
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  3 414 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  63 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.