Byt, 4+1

Byt s balkonem do upraveného zeleného vnitrobloku se nachází ve 2. podlaží činžovního domu stojícího v jedné z nejatraktivnějších částí Prahy 6 – na Hradčanech, v pěším dosahu Pražského hradu a dalších památek, několika parků, stanic MHD a veškeré občanské vybavenosti. Součástí prodeje je podíl na nebytových prostorech domu se zajímavým ročním výnosem.

Praktické dispoziční řešení nabízí ve východní části bytu obývací pokoj a 2 neprůchozí ložnice (1 s možností samostatného vstupu z chodby domu), směrem na západ do vnitrobloku je pracovna, samostatná kuchyně s jídelnou a balkon. Dále je součástí bytu prostorná vstupní hala, komora, koupelna a samostatná toaleta.

V interiéru s vysokými stropy jsou renovované parkety, nová dlažba a repasovaná špaletová okna s izolací. Na balkoně je uzamykatelná a otevírací nůžková mříž. Vytápění plynovým kotlem Vaillant. Dům je po rekonstrukci (střechy, fasády, stoupaček, rozvodů vody, terazza na schodišti, nebytových prostor, kabeláže pro internet, telefon a TV). Nově upravené jsou také nebytové prostory a zahrada, v domě proběhly rozsáhlé sanační práce na odstranění vlhkosti. K nemovitosti přísluší cca 1/8 podíl na dlouhodobě pronajatých nebytových prostorách s výnosem přes 800 tis. Kč ročně a také například na velké půdě, zahradě či pozemku pod domem.

Strategická poloha umožňuje rychlý dosah centra metrem i tramvají. Stanice Hradčanská je vzdálena minutu chůze. V blízkosti je též supermarket, drogerie a další obchody, farmářský trh, bezobalový obchod, množství restaurací, bister a kaváren, ale i mateřská škola nebo mezinárodní Riverside School Prague - Junior High. Téměř u domu se rozkládá park Charlotty G. Masarykové, krátkou procházkou lze dojít do Královské zahrady či Letenských sadů. Místo je snadno dostupné autem, a to díky blízkosti napojení na tunelový komplex Blanka.

Interiér 112,3 m2, balkon 2,3 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33926
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  113 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  115 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  F
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.