Byt, 4+kk

Vzdušný zahradní byt obklopený slunnou terasou je součástí bezpečného rezidenčního komplexu Green Motol vystavěného v severském stylu, s důrazem na energetickou úsporu a propojení s okolní zelení. Obytný soubor přímo sousedí s golfovým hřištěm a je snadno dostupný autem i tramvají.

Plocha bytu nabízí prosluněný obývací pokoj s otevřenou kuchyní a jídelnou, hlavní ložnici s en-suite koupelnou, další 2 ložnice (navrácením příčky mohou vzniknout 3 ložnice), centrální koupelnu, samostatnou toaletu, předsíň a komoru. Ze všech obytných místností rohového bytu lze vstoupit na terasu a dále do zahrady s nerušeným výhledem do zeleně.

Rezidence z r. 2016 poskytuje vysoký standard bydlení. Součástí vybavení jsou dřevěné podlahy, velkoformátová okna, bezúchytková kuchyňská linka na míru se spotřebiči Gorenje, vestavné skříně nebo elektricky ovládaná markýza nad terasou. K jednotce přísluší 2 garážová stání a sklep, vše přístupné pohodlně výtahem. Obyvatelé mohou využívat park a dětské hřiště ve vnitrobloku.

Uzavřený komplex bezprostředně sousedí s golfovým areálem a přírodním parkem se širokými možnostmi sportovního vyžití i relaxace. Dopravní spojení s centrem zajišťují tramvajové linky, autobusem lze z blízké zastávky dojet za 2 minuty ke stanici metra Nemocnice Motol. Kompletní občanská vybavenost je v rychlém dojezdu.

Podlahová plocha 110,9 m2, předzahrádka 160 m2, sklepní kóje.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33633
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  111 m²
 • Zahrada
  160 m²
 • Parkování
  Dvě garážová parkovací stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.