Byt, 2+1

Jižně orientovaný byt s garážovým stáním a kompletním interiérovým zařízením je umístěn ve 2. podlaží polyfunkčního domu s výtahem a privátní zahradou. Lokalita v sousedství centra nabízí široké spektrum služeb a blízkost významných dopravních uzlů.

Plocha bytu je rozčleněna na obývací pokoj, kuchyni, ložnici, předsíň a koupelnu s rohovou vanou, umyvadlem, WC, otopným žebříkem a přípojkou na pračku.

Standard vybavení zahrnuje plovoucí podlahy a dřevěná okna s venkovními elektricky ovládanými žaluziemi. Kuchyňská linka je vybavena vestavnými spotřebiči. Vytápění centrální. Součástí kupní ceny je garážové stání a veškeré vyobrazené zařízení.

Dům stojí ve čtvrti s kompletní infrastrukturou, v okolí jsou obchody, restaurace, divadlo, banky a další služby. Místo má velmi rychlé spojení s centrem a hlavním železničním i autobusovým nádražím. Přestupní stanice linek metra B a C Florenc je vzdálena 4 minuty jízdy autobusem, linka A 6 minut tramvají. 300 metrů od domu je vstup do velkého parku na Vítkově.

Interiér 55,3 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33421
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  55 m²
 • Parkování
  1x garážové parkovací stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.