Byt, 4+kk

Novostavba klimatizovaného bytu se slunnou lodžií a výhledem do okolní vilové čtvrti a na zalesněnou stráň přírodního parku je umístěna ve 3. podlaží právě dokončeného architektonicky zajímavého komorního projektu s 10 byty, garáží, privátní saunou s relaxační zónou a vstupní halou s výhledem do zeleně. Klidná jednosměrná ulice lemovaná vzrostlými stromy je součástí atraktivní lokality, jíž dala jméno původní usedlost Hřebenka.

Dispozice nabízí obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a jižní lodžií s bezbariérovým přístupem, hlavní ložnici s en-suite koupelnou (sprcha, toaleta), další 2 ložnice, sdílenou koupelnu (vana, toaleta), toaletu pro hosty, technickou místnost, šatnu a vstupní halu.

Vysoký standard zahrnuje masivní podlahy z ořechu, velkoformátovou bezespárovou dlažbu, velkoplošná dřevěná okna s izolačními trojskly a venkovními hliníkovými žaluziemi na dálkové ovládání, bezfalcové interiérové dveře, klimatizaci, smart home systém, bezpečnostní vstupní dveře (tř. IV), centrální větrání s rekuperací tepla, podlahové konvektory a vyhřívané podlahy v koupelnách. Kupní cena zahrnuje 2 garážová stání a sklep. Viladům splňuje nároky nízkoenergetického standardu zajišťující minimální náklady na energie.

Citlivé zasazení do vilové zástavby z první poloviny 20. století na úpatí vrchu Strahov zajišťuje klidné bydlení a vysokou míru soukromí. Výhodou je též snadný dosah centra i obchodně-zábavní a business zóny Anděl. V pěším dosahu je základní škola a několik školek (včetně mezinárodní), blízký strahovský stadion nabízí široké možnosti sportovních aktivit. Nejbližší zastávky MHD se nacházejí několik minut chůze od domu stejně jako zahrada Klamovka s legendární zahradní restaurací.

Celková plocha dle OZ 119,26 m2, lodžie 8,65 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32987
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  119 m²
 • Terasa
  9 m²
 • Celková plocha
  128 m²
 • Parkování
  2 stání v podzemní garáži zahrnuta v ceně
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.