Byt, 3+kk

Vzdušný mezonetový byt s klimatizací a velkou terasou do vnitrobloku je umístěn v 6. podlaží zrekonstruovaného nárožního činžovního domu s výtahem. Boční ulice vedoucí od náměstí Jiřího z Poděbrad je součástí vyhledávané lokality na pomezí Vinohrad a Žižkova.

Vstupní podlaží tvoří obývací pokoj s kuchyní, prosvětlený dvěma řadami západně orientovaných střešních oken, dále hlavní ložnice s en-suite koupenou a šatnou, 2. ložnice, centrální koupelna, samostatná toaleta, velká hala a technická místnost s přípojkou na pračku. V patře je galerie využitelná jako pracovna, odkud vede vstup na terasu, z níž jsou krásné výhledy na okolní střechy, Žižkovskou věž a dominantu náměstí Jiřího z Poděbrad – kostel Nejsvětějšího Srdce Páně od Josipa Plečnika, inspirovaný Noemovou archou.

Vybavení zahrnuje 2 klimatizační jednotky, krbová kamna, dřevěné lakované podlahy, dřevěná střešní okna Velux s vnitřními a venkovními roletami, interiérové masivní dveře a pergolu na terase. Vytápění novým plynovým kotlem Junkers.

Žádaná lokalita nabízí kompletní infrastrukturu: rychlé spojení do centra metrem i tramvajemi, širokou nabídkou služeb na vysoké úrovni, blízkost upravené městské zeleně. V pěším dosahu jsou restaurace, kavárny, bistra, pekárny, farmářské trhy, obchodně-zábavní centrum, pošta, banky nebo lékárny. V okolí je několik parků, z nichž největší plochu zaujímají Riegrovy sady s dětským hřištěm, zahradní restaurací a sokolovnou s plaveckým bazénem. V Mahlerových sadech u Žižkovské věže je minigolfové hřiště, plocha na pétanque, pikniková zahrada a v zimě venkovní kluziště.

Interiér 97,8 m2, terasa 40,7 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32655
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  3 820 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  99 m²
 • Terasa
  40 m²
 • Celková plocha
  139 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  F
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.