Byt, 3+kk

Kompletně zrekonstruovaný byt s balkonem orientovaným na východ do vnitrobloku leží ve 4. podlaží upraveného činžovního domu s výtahem, umístěného v boční ulici jen pár kroků od zahrady Kinských. Výhodná lokalita s perfektním spojením do centra a širokou nabídkou služeb.

Plochu bytu tvoří obývací pokoj s otevřenou kuchyní, ložnice s balkonem, 2. ložnice, koupelna s oknem (volně stojící vana, sprchový kout, WC, umyvadlo, otopný žebřík), samostatná toaleta s umyvadlem, vstupní hala, šatna a komora s přípojkou na pračku a sušičku.

Byt prošel celkovou rekonstrukcí v r. 2015–2016. V pokojích jsou nové parkety, okna jsou špaletová repasovaná s izolačními dvojskly, interiérové dveře také původní repasované nebo jejich repliky z masivu. Součástí vybavení jsou vysoké vestavné skříně, prostorná kuchyňská linka s kamennou pracovní deskou, vestavnými spotřebiči a nadstandardním, volně stojícím plynovým sporákem se 2 troubami. V bytě je zabezpečovací systém, vytápění novým plynovým kotlem. K bytu přísluší sklep. Budova je po kompletní rekonstrukci a má reprezentativní společné prostory.

Dům stojí v jednosměrné ulici v blízkosti Arbesova náměstí a nedaleko OC Nový Smíchov. V pěším dosahu je supermarket a další obchody, školy včetně Francouzského lycea, poliklinika s lékárnou, pošta, Švandovo divadlo a velký výběr restaurací a kaváren. Lokalitu zpříjemňuje několik parků, například Sacré Coeur, zahrada Kinských a navazující Petřínské sady. Spojení s centrem je velmi rychlé díky blízké zastávce tramvají, 3 minuty jízdy je vzdálena stanice metra Anděl.

Interiér 70,4 m2, balkon 6,5 m2, sklep cca 9 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32514
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  71 m²
 • Balkón
  6 m²
 • Celková plocha
  77 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.