Byt, 3+kk

Prostorný a vzdušný byt se severovýchodně orientovanou velkou terasou se nachází v 5. a 6. podlaží rekonstruovaného nárožního secesního domu s novým výtahem stojícího na prestižní vinohradské adrese přímo na náměstí Jiřího z Poděbrad, v místě s rychlým dosahem všech služeb, centra i parků. Byt je zkolaudován a bude předán v dokončeném stavu do 11/2020.

Dispozici horního podlaží tvoří téměř padesátimetrový obytný prostor s kuchyní, jídelnou a prostornou terasou orientovanou do klidného vnitrobloku se vzrostlými stromy, dále ložnice, pracovna, koupelna, chodba s přímým výstupem z výtahu (společná se sousedním bytem) a šatna. O úroveň níže je druhý vstup do bytu, schodiště vede do obývacího pokoje.

Byt bude dokončen ve standardu, který zahrnuje mj. hliníková ateliérová okna a prosklené stěny Schüco i dřevěná okna s izolačními trojskly, vstupní bezpečnostní dveře NEXT (3. bezpečnostní třída s 19 jistícími body), vnitřní bezfalcové dveře s odolným lakem DEXTÜRA, dřevěné dvojvrstvé olejované podlahy, dlažby a velkoformátové obklady Graniti Fiandre, sanitární zařízení značek Duravit, Hansgrohe, Grohe a Hüppe, podomítkové baterie a teplovodní podlahové topení a podlahové konvektory napojené na plynový kotel Baxi s chytrým bezdrátovým prostorovým termostatem. Je zde příprava na klimatizaci a videotelefon. Vizualizace koupelny přesně odpovídá realitě (včetně nábytku). K jednotce přísluší sklep. V domě proběhla rekonstrukce společných prostor. Možnost pronájmu parkovacího stání na dobu neurčitou (2500 Kč,-/stání).

Dům je součástí velmi žádané lokality širšího centra, která vyniká šíří služeb na vysoké úrovni, perfektní dopravní dostupností a množstvím parků. V těsné blízkosti je pošta, supermarket, bankomaty, kavárny, restaurace a vše další, co je třeba, včetně několika mateřských a základních škol. Cesta na Václavské náměstí trvá metrem či tramvají pouhých 5 minut. V okolí jsou upravené parky, z nichž největší plochu zaujímají Riegrovy sady s dětským hřištěm, zahradní restaurací a sportovním areálem s krytým bazénem.

Celková plocha 106 m2, terasa 19,6 m2, sklep 4,8 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32457
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  106 m²
 • Terasa
  20 m²
 • Celková plocha
  126 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.