Byt, 4+kk

Moderní prostorný byt s garážovým stáním, zahradou, velkou terasou a nerušeným výhledem na Bratislavský hrad je umístěn ve 2. podlaží komorního bytového domu, který je součástí lukrativní čtvrti Slavín ve Starém Městě.

Dispozici tvoří prostorná vstupní chodba, světlý obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a vstupem na terasu a zahradu, dále hlavní ložnice se šatnou, 2 ložnice s vlastními šatnami, 2 koupelny (první se sprchovým koutem a WC, druhá se solitérní vanou, sprchovým koutem, WC a bidetem).

Standard zahrnuje velkoformátová hliníková okna s vnějšími elektrickými hlinikovými žaluziemi, dřevěné podlahy, stropní klimatizace, protipožární bezpečnostní vstupní dveře, zabezpečovací zařízení, designové tapety, sanitární vybavení značek Duravit, Geberit a Hansgrohe nebo kompletní kuchyňskou linku s kvalitními vestavnými spotřebiči. Vytápění vlastním plynovým kotlem. Součástí kupní ceny je 1 garážové stání a sklep, oboje přístupné pohodlně výtahem, a take kompletní stylové interiérové zařízení.

Bydlení v prestižní, velmi klidné bratislavské čtvrti s množstvím zeleně, krásnými výhledy a blízkostí centra, které je dostupné autobusovými spoji i pěšky. V okolí je několik mateřských a základních škol. Možnost příjemných procházek v zeleni nabízí blízký Horský park.

Interiér 174 m2, terasa 152 m2, sklep 4 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31979
 • Prodejní cena
  36 309 240 Kč / 1 430 906 €
 • Podlahová plocha *
  174 m²
 • Terasa
  152 m²
 • Celková plocha
  326 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  A
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.