Byt, 3+kk

Moderní prostorný byt s garážovým stáním a velkou terasou s výhledem na Bratislavský hrad je umístěn ve 2. podlaží komorního bytového domu zasazeného do lukrativní lokality Starého Města Slavín v blízkosti Horského parku.

Dispozici tvoří světlý obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a přilehlou jihovýchodní terasou, dále 2 ložnice s vlastními šatnami, koupelna (s vanou a WC), prostorná vstupní chodba, samostatná toaleta a šatna s přípojkou na pračku a sušičku.

Standard zahrnuje velkoformátová hliníková okna s vnějšími elektrickými hlinikovými žaluziemi, dřevěné podlahy, stropní chlazení, protipožární bezpečnostní vstupní dveře, zabezpečovací zařízení, designové tapety nebo sanitární vybavení značek Duravit, Geberit a Hansgrohe. Vytápění vlastním plynovým kotlem. Součástí kupní ceny je 1 garážové stání a sklep, oboje přístupné pohodlně výtahem, a také kompletní stylové interiérové zařízení.

Lokalita nabízí bydlení v prestižní, velmi klidné bratislavské čtvrti s množstvím zeleně, krásnými výhledy a v sousedství centra, které je dostupné autobusovými spoji. V blízkosti je několik mateřských a základních škol. Možnost relaxace v zeleni nabízí především rozlehlý Horský park nebo krásně upravená Prezidentská zahrada.

Interiér 114 m2, terasa 57 m2, sklep 4 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31489
 • Prodejní cena
  28 566 335 Kč / 1 131 116 €
 • Podlahová plocha *
  114 m²
 • Terasa
  57 m²
 • Celková plocha
  171 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  A
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.