Byt, 4+kk

Moderní byt s velkým balkónem a výhledem na vzrostlé stromy nebo atletický stadion je součástí architektonicky zdařilého domu citlivě zasazeného do zeleného koutu v těsném sousedství sportovního areálu Strahov, místa s čistým vzduchem a krásnými výhledy na Prahu.

Dispozici bytu ve 2. podlaží tvoří čtyřicetimetrový obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a přilehlým krytým balkónem, dále 3 ložnice, 2 koupelny a hala. Z ní vede schodiště do předsíně se šatnou v přízemí.

Architekti ze studia 4A se při návrhu domu inspirovali sousedními sportovišti. Balkóny a pavlače domu tak evokují tribuny stadionu. Součástí vybavení jsou dřevěná eurookna s izolačními dvojskly a předokenními žaluziemi, hliníkové balkónové dveře značky Schüco, vstupní bezpečnostní dveře NEXT ve vysokém standardu, vnitřní dveře Sapeli, dubové podlahy, podlahové vytápění v koupelně, sanita Grohe a Laufen, zabezpečovací zařízení a domovní videotelefon. Vytápění z centrální kotelny v domě. K bytu přísluší prostorný sklep a 2 parkovací stání ve vnitrobloku.

Místo je ideální pro milovníky aktivního odpočinku i pro toho, kdo potřebuje mít i ve městě okolo sebe dostatek zelených ploch. V bezprostředním okolí se nachází nespočet sportovních a relaxačních zařízení (tenis, squash, fitness centrum, bazén, sauna aj.). Lokalita je vhodná na kolo, inline brusle i procházky, jsou tu dětská hřiště. Za malou chvilku lze dojít na Ladronku i do Petřínských sadů, v pěším dosahu jsou také malebné uličky kolem Pražského hradu. Kousek od domu staví autobusy, které jezdí něco málo přes 10 minut ke stanici metra linky B Anděl nebo linky A Dejvická. Rychlá je také cesta na letiště, autem trvá cca 15 minut.

Interiér 136,8 m2, balkón 17,4 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31428
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  8 600 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  137 m²
 • Balkón
  17 m²
 • Celková plocha
  154 m²
 • Parkování
  2 parkovací stání ve vnitrobloku
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.