Byt, 2+kk

Zrekonstruovaný podkrovní byt je umístěn v 5. podlaží renovovaného činžovního domu s výtahem. Dům stojí v boční jednosměrné ulici lemované stromy, jen pár kroků od zastávky tramvaje a v místě s kompletní občanskou vybaveností v pěším dosahu.

Součástí interiéru je obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice a koupelna (sprchový kout, umyvadlo, WC, otopný žebřík).

Vybavení zahrnuje střešní okna (se zatemňovacími roletami), parkety, kompletní kuchyňskou linku, moderní koupelnu s dlažbou v imitaci dřeva, bezpečnostní vstupní dveře a domovní telefon. Vytápění plynovým kotlem. Parkovat lze v zóně pro rezidenty přímo před domem.

Minutu chůze od domu je tramvajová zastávka s rychlými spoji do centra (4 minuty na Hlavní nádraží, 6 minut na Masarykovo nádraží, 7 minut na Václavské náměstí). V blízkosti je množství kaváren, restaurací i typických žižkovských hospůdek. Kousek je to také do lékárny, potravin nebo k bankomatu. Možnost relaxace v zeleni poskytují nedaleké Mahlerovy sady nebo o něco vzdálenější, ale zato rozlehlý park Parukářka.

Interiér 47,2 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31385
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  2 761 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  47 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.