Byt, 1+kk

Ateliér (40 m2 podlahová plocha + 20 m2 galerie) s předzahrádkou a výhledem na vzrostlé stromy je umístěn v přízemí moderní rezidence Vltava s výtahem, recepcí a podzemní garáží. Komplex stojí ve vyhledávané čtvrti Karlín přímo u parku s cyklostezkou v klidné zóně Rohanského ostrova.

Interiér je tvořen obývacím pokojem, kuchyňským koutem, spacím patrem o výšce 1,75 m a výměře cca 20 m2, které není započítáno v celkové podlahové ploše, a koupelnou (vana se sprchovou zástěnou, WC, umyvadlo, otopný žebřík). Z obývacího pokoje vedou francouzská okna na předzahrádku.

Prostor opticky zvětšuje dvojitá výška stropu v obývací části a velkoplošná eurookna. Vybavení dále zahrnuje podlahové konvektory, kompletní bezúchytkovou kuchyňskou linku (spotřebiče Whirlpool), dřevěnou podlahu, bezpečnostní vstupní dveře a domovní videotelefon. K pocitu bezpečí přispívá sousedství recepce a kamerový systém domu. Vytápění centrální. Rezidence, která vznikla podle konceptu renomovaného švýcarského ateliéru EM2N, byla dostavěna v r. 2015.

Čtvrť Karlín je oblíbená zejména pro blízkost veškerých služeb i centra, které je snadno dostupné nejen tramvajemi a metrem, ale i pěšky. Rezidence je zasazena mezi stromy přímo u cyklostezky, kousek od stanice metra a tramvaje Křižíkova a také od přívozu „Hol-Ka“ umožňující velmi rychlé spojení s Holešovicemi. Z původně nevzhledného Karlína se během několika posledních let stala prestižní čtvrť splňující vysoké nároky na bydlení. Potraviny, útulné kavárny, trendy bistra, restaurace, pošta, poliklinika, lékárny, obchůdky nebo kulturní prostor Forum Karlín, vše je v pěším dosahu.

Podlahová plocha 40,4 m2 + 20 m2 spací patro, předzahrádka 17 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31324
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  60 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.