Byt, 4+kk

Právě dokončený prostorný byt s terasou, balkonem a panoramatickým výhledem na Prahu je umístěn v nejvyšším patře moderního čtyřpodlažního bytového domu v developerském projektu La Crone od zkušených architektů z Atelieru 8000. Projekt je zasazen do zeleně v těsném sousedství oblíbeného parku Ladronka a městské památkové zóny Tejnka s nezaměnitelným geniem loci.

Dominantou interiéru je 60metrový obytný prostor s kuchyní, jídelnou a terasou. Dále je zde hlavní ložnice s en-suite koupelnou, šatnou a balkonem, další dvě ložnice, druhá koupelna, vstupní hala, prádelna a samostatná toaleta.

Vybavení zahrnuje dřevěné podlahy, velkoformátová dřevohliníková okna, kuchyňskou linku s varným ostrůvkem, podlahové konvektory, vyhřívanou dlažbu v koupelnách a klimatizaci. Vytápění domu zajišťuje centrální plynový kondenzační kotel. Vstupní dveře jsou protipožární bezpečnostní (tř. 2). Skleněné zábradlí balkonu a terasy neruší výhled ani nebrání přístupu světla. Součástí kupní ceny je sklep a výlučné právo užívání 2 garážových stání. V domě je kočárkárna.

Projekt poskytuje velmi klidné bydlení s mnoha příležitostmi ke sportu i relaxaci. Díky množství zeleně a převládajícím západním větrům je zde jedna z lokalit s nejčistším vzduchem v Praze. V okolí se nachází kompletní občanská vybavenost včetně mezinárodních školek a prestižních škol, 5 minut autem je také nemocnice s dětskou pohotovostí. Dopravní spojení s centrem zajišťují tramvaje, zastávka je vzdálena cca 200 m. Místo má výhodnou polohu pro cesty autem na letiště.

Byt je aktuálně pronajat do 03/2025.

Celková podlahová plocha 161,9 m2, terasa 27,5 m2, balkon 7,1 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31080
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  162 m²
 • Terasa
  28 m²
 • Balkón
  7 m²
 • Celková plocha
  197 m²
 • Parkování
  2 garážová stání v objektu
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.