Byt, 3+kk

Unikátní mezonetový loft v industriálním stylu se 70metrovou terasou se nachází v objektu bývalého parního mlýna z r. 1909, který se při poslední rekonstrukci v roce 2004 proměnil v atraktivní místo k bydlení v lokalitě s veškerými službami a rychlým dosahem centra.

Vstupní úroveň ve 3. podlaží tvoří velkoryse pojatý obývací pokoj (83 m2), koupelna s WC, komora a předsíň. O úroveň výše se nachází otevřená galerie, 2 ložnice, šatna a koupelna s WC. Součástí bytu je také velká střešní terasa s pergolou a letní kuchyní a výhledem na zalesněný vrch Bohdalec.

Současný vzhled dostal byt v r. 2018. V interiéru je působivě zkombinována třívrstvá dubová podlaha s kamennou a cihlovou mozaikou Devon, povrch terasy je z brazilského dřeva Garapa. Špičkové kuchyňské spotřebiče nesou značky Miele (parní trouba s mikrovlnnou, pečící trouba, lednice, mrazák), Liebherr (vinotéka) a Küppersbusch (varná deska, myčka), sanita a armatury Catalano, Hatria, Riho a Grohe, topná tělesa Zehnder. Zdrojem tepla je centrální plynová kotelna. Zeleň na terase udržuje automatická závlaha Gardena. Součástí vybavení jsou také bezpečnostní protipožární vstupní dveře s trezorovým rozvorovým zámkem, zabezpečovací systém s napojením na PCO, zabudovaný příruční trezor. Kupní cena zahrnuje i sedací soupravy a jídelní židle Natuzzi a nábytek autorské zákazkové výroby. K jednotce přísluší garážové stání. Objekt bývalého parního mlýna je bez výtahu, byl vystavěný na počátku 20. století dle projektu Bohumila Hraběte a poslední rekonstrukce proběhla v r. 2004.

Čtvrť Nusle se v posledních letech stává stále oblíbenějším místem k životu, vznikají zde příjemné podniky, do nových bytů se stěhují lidé vyžadující kvalitní služby. Funguje zde veškerá infrastruktura a centrum je vzdáleno okolo 10 minut jízdy tramvají i autem nebo 5 minut vlakem – nádraží bude brzy díky novému podchodu pohodlně dostupné od domu pěšky. Daleko není do parku Jezerka, na Tyršův vrch se sportovištěm a tenisovými kurty či na Bohdalec, procházkou lze pohodlně dojít i do Grébovky.

Interiér 145,8, terasa 70,6 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31048
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  6 700 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  146 m²
 • Terasa
  70 m²
 • Celková plocha
  216 m²
 • Parkování
  garážové parkovací stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.