Byt, 3+kk

Světlý mezonetový byt s terasou je součástí klasického činžovního domu z počátku minulého století. Dům stojí v klidné jednosměrné ulici ve čtvrti s kompletní občanskou vybaveností a skvělým spojením do centra.

Ve vstupní úrovni v 6. podlaží se nachází obývací pokoj se schodištěm do patra, zádveří, kuchyně a samostatná toaleta. V patře jsou umístěny 2 ložnice se vstupy na terasu, koupelna (vana, sprchový kout, umyvadlo, WC) a komora s přípojkou na pračku. Terasa je orientována do upraveného vnitrobloku se vzrostlými stromy.

K vybavení patří parkety v celém bytě (vyjma dlažby v koupelně), velká dřevěná okna s vnějšími roletami, vestavěné skříně, střešní světlíky v ložnicích a bezpečnostní dveře. Obyvatelé mohou využívat společnou zahradu. Dům je pěkně upravený a má nový prosklený výtah (do mezipatra).

V pěším dosahu jsou školy všech stupňů (od mateřské po gymnázium), pošta, poliklinika, lékárna, velké množství obchůdků, restaurací a kaváren, pár kroků od domu je sportovní stadion. Dopravní spojení zajišťují tramvaje, jezdí zde 10 linek. Cesta ke stanici metra linky A Náměstí Míru trvá 8 minut, k lince C (I. P. Pavlova) 10 minut. Možnost procházek poskytuje blízké náměstí Svatopluka Čecha s parkovou úpravou a dětským hřištěm, Heroldovy sady a především pár minut chůze vzdálená Grébovka. Nedaleko je také kultovní ulice Krymská s množstvím barů, restaurací a klubů.

Interiér 74 m2, terasa 16 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30953
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  74 m²
 • Terasa
  16 m²
 • Celková plocha
  90 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  E
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.