Byt, 4+kk

Jedinečný designový loftový byt se zachovanými industriálními prvky, střešní terasou a dalšími 2 terasami, situovaný v 1. patře budovy s výtahem v moderním rezidenčním komplexu Holešovický pivovar s 24/7 ostrahou a podzemním parkováním.

Spodní úrovni bytu dominuje velký obývací pokoj s dvojitou výškou stropu (5m), plně vybavenou kuchyní, jídelnou, celoprosklenou stěnou oken a přístupem na východně orientovanou lodžii. Přízemí také nabízí hlavní ložnici s šatnou, en-suite koupelnou s vanou a stěnou oken vedoucích do otevřeného vstupního prostoru vstupního atria, jež je využíváno jako přední západní terasa se schody na střešní terasu, dále technické zázemí a vstupní halu. V horním patře je prostorná otevřená galerie, 2 ložnice, koupelna se sprchou a vybavená šatna. Nad bytem se nachází velká zatravněná střešní terasa.

Vybavení zahrnuje dřevěné podlahy, velkoplošná hliníková okna, betonovou stěrku a odhalené cihly, el. ovládané venkovní žaluzie, vnitřní žaluzie, vytápění kombinací tepelného čerpadla s dálkovým výměníkem, videotelefon, kamerový systém v budově. V ceně jsou zahrnuta 2 garážová stání a sklep.

Oblíbená lokalita v blízkosti nábřeží Vltavy, s plnou vybaveností v okolí a rychlou dopravní dostupností do centra (1 minuta k tramvajím, 5 minut k metru Vltavská a Nádraží Holešovice). V pěším dosahu množství kvalitních obchodů, restaurací, kaváren, služeb, divadla La Fabrika a galerie DOX.

Byt je pronajat do konce září 2019.

Interiér 156 m2 (dle Prohlášení vlastníka 136,7 m2), lodžie 16,4 m2, atrium 31,8 m2, střešní terasa 133,3 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29718
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  9 000 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  156 m²
 • Terasa
  182 m²
 • Celková plocha
  338 m²
 • Parkování
  2 garážová stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.