Byt, 4+kk

Světlý prostor s vysokými stropy působivě kombinuje původní prvky a moderní interiérový design. Byt je součástí pěkně upraveného činžovního domu se zdobnou fasádou a s výtahem, stojícího v diplomatické čtvrti Bubeneč rychle dosažitelné z centra i z letiště.

Dispozice bytu ve 3. podlaží se skládá z jižně orientovaného obývací pokoje s knihovnou a kuchyňským koutem, hlavní ložnice s vlastní koupelnou a oknem do upraveného klidného vnitrobloku, dalších 2 ložnic, z toho jedna do ulice s arkýřem, vstupní haly, koupelny, samostatné toalety, spíže a komory.

Interiér je po pečlivé rekonstrukci podle návrhu architekta Václava Červenky. Na podlahách parkety, v koupelnách nová dřevěná podlaha, solitérní vana nebo designový otopný žebřík. Eurookna s dvojskly (do dvora), špaletová okna (do ulice) a repasované původní dveře. Vytápění novým elektrickým kotlem. K bytu přísluší prostorný zděný sklep po rekonstrukci.

Dům stojí pár metrů od mateřské a základní školy, v okolí je plno obchůdků, kaváren či restaurací, na nedalekém Vítězném náměstí se konají pravidelné farmářské trhy. Příjemnou procházkou okolo mnoha významných vil lze dojít do Stromovky. V pěším dosahu je stanice metra Dejvická i Hradčanská.

Interiér 109,38 m2, sklep 10 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29536
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  3 638 Kč nezahrnuty
 • Podlahová plocha *
  110 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.