Byt, 3+kk

Moderní mezonetový byt se 2 balkóny a garážovým stáním je umístěn ve 2. podlaží rezidenčního komplexu Korunní Dvůr s nonstop recepcí, ostrahou a společným upraveným vnitroblokem v oblíbené pražské čtvrti Vinohrady. Výhodná lokalita přímo u zastávky tramvaje a v pěším dosahu stanice metra.

Ve vstupní úrovni je obývací pokoj s jídelnou, kuchyňským koutem a vstupem na zasklený balkón, dále toaleta pro hosty a předsíň. Patro tvoří 2 ložnice (1 s balkónem) a koupelna (vana, sprchová zástěna, umyvadlo, WC, přípojka na pračku).

K vybavení patří dřevěné podlahy, velkoplošná francouzská okna se žaluziemi, vestavěné úložné prostory, bezpečnostní dveře, videotelefon či vstup na čipovou kartu. Vytápění podlahovými konvektory se zdrojem tepla z centrální kotelny v domě. K jednotce přísluší sklep, garážové stání je přístupné pohodlně výtahem.

Oblíbená lokalita nabízí skvělé spojení MHD, množství upravené zeleně a kompletní služby v bezprostředním okolí. Pár kroků od domu fungují 2 mateřské školky a základní škola, nespočet kaváren a restaurací včetně populárního lokálního pivovaru, stylové obchody a butiky, ale také galerie nebo knihovna. Na nedalekém náměstí Jiřího z Poděbrad se konají vyhlášené farmářské trhy. Téměř před domem staví tramvaj s rychlými spoji k metru a do centra (4 minuty na náměstí Míru, 9 minut na Karlovo náměstí). Stanice metra a obchodně-zábavní centrum Flora jsou vzdáleny 8 minut chůze.

Interiér 86 m2, balkóny 2 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29185
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  86 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  88 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.