Byt, 2+kk

Nový mezonetový apartmán s krásnými výhledy do širokého okolí právě vzniká v 6. a 7. podlaží rekonstruovaného rohového činžovního domu stojícího těsně u hranice Karlína a Nového Města, ve čtvrti s industriální minulostí a současnou mladou svěžestí. Místo blízko centra má kompletní infrastrukturu, kterou ještě rozšíří nové kavárny, obchody a zelené plochy po skončení rekonstrukce Negrelliho viaduktu.

Dispozici vstupního podlaží bude tvořit obytný prostor s kuchyní a jídelnou, koupelna, toaleta a předsíň. V patře na prostorné galerii je plánována pracovna se vstupem do ložnice.

Dům získává původní krásu v moderní podobě díky architektovi Petru Slavíčkovi, který své návrhy vytváří s citem k danému prostoru. Jednotka je nabízena v dokončeném stavu ve vysokém standardu, který zahrnuje mj. špaletová okna s historizujícími profily (směrem do ulice), hliníková ateliérová okna a dřevěná střešní okna, italskou keramickou dlažbu, třívrstvé kartáčované olejované podlahy Admonter Young dub s podlahovým vytápěním napojeným na elektrokotel, sanitární zařízení značek Hansgrohe, Villeroy & Boch, Duka nebo Catalano. Přísun čistého vzduchu do obytných místností zajistí rekuperační jednotky. V domě bude zachováno a repasováno množství původních historických prvků, jako například vstupní dveře, zábradlí včetně madla, zdobné části stěn či ozdobné štuky na fasádě. Součástí rekonstrukce je nová střecha, fasáda, nové inženýrské sítě, výměna oken a úprava společných prostor, výtah bude nový prosklený.

Velmi oblíbená a urbanisticky zdařilá lokalita je snadno dostupná z centra nejen tramvajemi a metrem, ale i pěšky. Pár kroků od domu je tramvajová zastávka a přestupní stanice metra Florenc stejně jako na autobusové nádraží. Po dokončení rekonstrukce Negrelliho viaduktu vznikne v blízkosti park a v obloucích viaduktu budou po vzoru evropských metropolí fungovat kavárny s předzahrádkami, galerie či obchůdky. Již dnes je v místě kompletní občanská vybavenost: restaurace, kavárny, obchody včetně supermarketu, pošta, lékárny, školy všech stupňů, kino i divadlo, muzeum, sportoviště (například na blízké Štvanici) a množství kancelářských budov. Kousek od domu vede pohodlná cyklostezka mimo silnice podél Vltavy a přes Rohanský ostrov. Nedaleko je též golfový klub Marina, v pěším dosahu je rozlehlý park na Vítkově.

Vizualizace jsou ilustrativní.

Kolaudace je plánovaná na konec května 2021.

Podlahová plocha 67,5 m2

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28995
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  68 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.