Byt, 5+kk

Špičkový kompletně vybavený penthouse s velkou terasou a nádherným výhledem na Prahu se nachází v oblíbené lokalitě Dívčích Hradů v těsném sousedství přírodní rezervace Prokopské údolí.

Dispozici bytu tvoří velkorysý obytný prostor (vice než 80 m2) se vstupem na terasu s úžasným výhledem na panorama Prahy. Dále jsou zde 3 ložnice s vlastními koupelnami, fitness/pracovna, technická místnost a samostatné WC. Prostor vyniká výškou stropů 2,95 m a nadstandardní výškou dveří 2,45 m.

Vybavení zahrnuje kvalitní materiály a prvky vyrobené přímo na míru. Čisté linie kuchyně jsou doplněny prvky z Corianu a deskou z Technistone, její součástí jsou vestavné spotřebiče značek Siemens, Bosch, Liebher, Gutmann a zabudovaná multiteplotní vinotéka. Polyuretanová litá podlaha v obytných místnostech a betonová stěrka v koupelnách je celoplošně vytápěná, v zimním období lze využít k dokreslení atmosféry krbová kamna Mastek Tulikivi. Koupelny jsou vybaveny radiátory Zehnder, sanitou Villeroy&Boch, Duravit, bateriemi Dornbracht a Tress. V technické místnosti je pak umístěna pračka a sušička značky Miele. K osvětlení slouží designová světla Axolight, Tom Dixon a Deltalight.

V celém bytě jsou nainstalovány předokenní žaluzie a stínění od firmy Innex. Všechny pokoje jsou klimatizovány, klimatizaci i žaluzie je možné ovládat dálkovým přístupem přes mobilní telefon. Ozvučení bytu je zajištěno repro bednami značky Cambridge audio. Součástí je výtah na čip přímo do bytu a bezpečnostní protipožární vstupní dveře. K bytu náleží 3 parkovací stání ve dvou samostatných uzavíratelných garážích, ve kterých nechybí ani další úložný prostor (sklep).

Dům stojí na kopci, v tiché ulici nedaleko autobusové zastávky s rychlým spojením k metru Anděl (8 minut). V blízkosti se nachází přírodní památka Ctirad a přírodní rezervace Prokopské údolí. Kromě odpočinku a relaxace s množstvím jezírek, lomů, a skalních výběžků je tu možnost sportovního vyžití a to i s dětmi, pro které jsou zde vystavěny nejrůznější atrakce jako pískoviště, skluzavky a prolézačky.

Interiér 229,83 m2, terasy 118,41 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28945
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  230 m²
 • Terasa
  118 m²
 • Celková plocha
  348 m²
 • Parkování
  3 parkovací místa - garáž a dvojgaráž
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.