Byt, 3+kk

Příjemný tichý byt s velkými místnostmi a balkonem do vnitrobloku se nachází nedaleko malebného náměstíčka v pěší vzdálenosti od stanice metra i tramvaje Jiřího z Poděbrad.

Dispozice bytu ve 2. nadzemním podlaží se skládá z prostorného obývacího pokoje, který je prosvětlen velkým arkýřem a ložnice s okny na východ do klidné ulice. Směrem do západního vnitrobloku se zelení je umístěna kuchyň s jídelnou a balkonem. Jídelnu lze snadno od kuchyně oddělit a vytvořit tak samostatnou druhou ložnici. Křižovatkou bytu je vstupní hala, odkud vedou dveře do všech 3 místností, koupelny, samostatné toalety a komory.

K příjemné atmosféře přispívají vysoké stropy (3,6 m) a prosklené dvoukřídlé dveře. Na podlaze jsou parkety (v jídelně), dlažba (kuchyň, hala, koupelna, toaleta a komora) a celoplošné koberce v pokojích (pod nimi původní parkety). Okna do vnitrobloku a dveře na balkon jsou nové (repliky původních), okna v 2. části bytu budou vyměněna během pár měsíců (v domě je již vyměněno plynové a elektrické vedení, opravena střecha a balkony). Bezpečnostní dveře, vytápění plynovým kotlem Vaillant. K bytu patří sklep.

Lokalita na pomezí Žižkova a Vinohrad je oblíbená zejména pro rychlé spojení s centrem, nákupní možnosti od malých obchůdků a farmářských trhů až po obchodní a zábavní centrum, pro množství kvalitních restaurací a upravené zeleně na blízkých náměstích, v parcích a sadech včetně oblíbených Riegrových sadů. Parkování před domem v zóně pro rezidenty.

Interiér 97,7 m2, balkon 1,7 m2, sklep 10 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28760
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  98 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  100 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.