Byt, 2+kk

Designový byt po kompletní rekonstrukci, zachovávající původní architektonické prvky, se nachází v 7. nadzemním podlaží funkcionalistického činžovního domu s výtahem, situovaného v prestižní lokalitě nedaleko Staroměstského náměstí a náměstí Republiky.

Interiér jižně orientovaného bytu se skládá z obývacího pokoje s jídelním prostorem a částečně oddělenou kuchyní, 1 ložnice, koupelny s vanou a toaletou, zádveří a komory.

V ceně je zahrnut stylový nábytek: kopie nábytku z 30. let ve stylu Bauhaus (Marcel Breuer, Eileen Gray). Součástí interiéru je masivní dřevěná lepená podlaha, celoskleněné dveře, dřevěný obklad vany, zabudované ozvučení v obývacím pokoji, vestavné skříně, kompletně vybavená kuchyň (spotřebiče Smeg a Siemens), pračka a sušička AEG v komoře.

Lokalita s mnoha historickými památkami vyniká perfektní dopravní obslužností: jen pár minut chůze k zastávce tramvají a ke stanici metra Náměstí Republiky. V okolí je bohatý výběr kvalitních restaurací, kaváren a obchodů včetně delikates v nedaleké Gurmet pasáži v Paláci Dlouhá.

Interiér 56,5 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28757
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  1 951 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  56 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.