Byt, 3+1

Světlý a vzdušný mezonetový byt se střešní terasou se nachází v 5. a 6. podlaží činžovního domu s výtahem. Dům stojí v jednosměrné vedlejší ulici pouhou minutu chůze od metra, zastávek tramvají a nákupní, zábavní a business zóny Anděl, nedaleko Smíchovské náplavky.

Variabilní prostor vstupního podlaží tvoří obývací pokoj, 2 ložnice, 2 koupelny (se 2 sprchovými kouty a 1 vanou) a prostorná předsíň. V horní úrovni je umístěna kuchyně a jídelna s přilehlou dvouúrovňovou terasou. Dále je v tomto poschodí galerie, kterou lze využít například jako hrací místnost, pracovnu nebo další ložnici. Terasa je orientována na východ do dvora se vzrostlými stromy, z vyšší úrovně je nádherný výhled na dominanty Prahy Vyšehrad nebo Pražský hrad.

Součástí interiéru je krb na dřevo, masivní dřevěné podlahy, dřevěná eurookna a designové prvky jako třeba skleněné vnitřní příčky, schody a dveře kombinované s přiznanými trámy a odhalenými cihlami. Úložné prostory poskytuje sklep a vestavěné skříně v předsíni. Budova má novou střechu s kvalitní izolací, což bytu zaručuje příjemné klima ve všech ročních obdobích. Vytápění plynovým kotlem.

Lokalita vyniká perfektní občanskou vybaveností a skvělou dopravní dostupností autem i MHD. Stanice metra a zastávky několika linek tramvají Anděl jsou vzdáleny pár metrů stejně jako autobusové nádraží Na Knížecí. V krátkém pěším dosahu je kromě obchodně-zábavního centra, množství obchodů, bank, kanceláří nebo restaurací též několik poliklinik a lékárny, kina, fitcentra, dětská hřiště a mateřské školy. Únik do zeleně poskytují sady Na Skalce nebo park Santoška. Na blízké Smíchovské náplavce se pravidelně konají kulturní nebo sportovní akce. Velmi oblíbeným místem je i protější Výtoňská náplavka snadno dostupná přívozem, která je vyhlášená nejen pro největší farmářské trhy v Praze.

Interiér 134,6 m2, terasa 12,3 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28561
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  134 m²
 • Terasa
  13 m²
 • Celková plocha
  147 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.