A-1.2, 1+2.NP, 4+kk

Atraktivní duplex s dvěma lodžiemi, terasou a zahradou je součástí nově vznikajícího rezidenčního projektu Šárecký dvůr s 51 byty, který jedinečným způsobem kombinuje moderní architekturu s elegantním historickým stylem původních zachovaných staveb. Uzavřený komplex nabídne 24hodinovou recepci, bezpečnou podzemní garáž, kamerový systém a krásně upravený privátní park.

Dominantou bytu v 1. nadzemním podlaží je obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a vstupem na terasu a dále do zahrady. K ložnici s en-suite koupelnou přiléhá východní lodžie. Dále je součástí dispozice prostorná vstupní hala, samostatná toaleta a komora. 2. nadzemní podlaží tvoří 2 ložnice (jedna z nich s lodžií), koupelna, samostatná toaleta, chodba a komora.

Standard vybavení zahrnuje dvouvrstvé dubové podlahy značky BARKOTEX, velkoformátové obklady a dlažbu, dřevěná okna s izolačním trojsklem stíněné venkovními hliníkovými žaluziemi, interiérové dýhované dveře nejvyšší kvality od firmy Hanák, koupelnovou sanitu a zařizovací předměty značek Hüppe, Laufen (série Kartell) a Hansgrohe, na lodžiích dřevoplastové rošty a skleněná zábradlí. Vytápění a ohřev vody centrálním plynovým kotlem. K bytu přísluší 2 garážová stání a sklep.

Příjemná lokalita Prahy 6 nabízí veškerou občanskou vybavenost, množství zeleně a blízkost centra i letiště. Komplex se nachází kousek od vodní nádrže Džbán a přírodní rezervace Divoká Šárka: milovníci aktivního odpočinku tak mohou naplno využít prostředí vhodné pro cyklistické i pěší výlety, jogging nebo třeba i plavání či golf, v zimě bruslení. Vše důležité je na dosah ruky: obchody, školy, restaurace, lékařské ordinace. Stanice metra Nádraží Veleslavín s rychlým spojením do centra je vzdálena pár minut chůze a k letišti Václava Havla lze dojet přibližně za 10 minut.

Projekt je zkolaudován a byty budou k nastěhování v létě 2018.

Podlahová plocha dle NOZ 213,7 m2, lodžie 8 + 7,7 m2, terasa 33,9 m2, zahrada 310,1m2.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28380
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  213 m²
 • Terasa
  50 m²
 • Celková plocha
  263 m²
 • Zahrada
  310 m²
 • Parkování
  2 garážová parkovací stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.