Byt, 4+1

Prostorný rohový byt se dvěma balkony a s výhledem do Stromovky se nachází v jedné z nejhezčích ulic Prahy 7, která svými upravenými klasickými domy, předzahrádkami a cyklostezkou lemovanou stromy připomíná rezidenční čtvrti evropských metropolí.

Byt je součástí 2. patra činžovního domu z roku 1911, který právě prošel kompletní rekonstrukcí včetně vestavby výtahu. Dispozice se skládá z obývacího pokoje orientovaného na západ do ulice, 3 neprůchozích ložnic (1 s balkonem), samostatné kuchyně s jídelním koutem a balkonem, vstupní chodby, koupelny, samostatné toalety a komory s pračkou a plyn. kotlem. V tomto prostoru je možné vytvořit druhou koupelnu. Pokoje zvětšují a prosvětlují velké arkýře. Interiér je určen k citlivé rekonstrukci.

V bytě s vysokými stropy (3,2 m) jsou zachovány původní prvky: dveře s mosaznými klikami nebo štukové ozdoby a rozeta na stropech. Okna nová dřevěná špaletová, kopie původních. V koupelně a na toaletě je odvětrání vzduchotechnikou, vytápění plynovým kondenzačním kotlem Viessman. K bytu patří také zděný, téměř 20metrový sklep.

Místo s jedinečnou atmosférou kombinuje městského ducha s přírodou: hned u domu je vstup do Stromovky, jejíž součástí jsou dětská hřiště, travnaté plochy na piknik, jezírka a potůčky. Kousek odtud Letenské sady s výhledem na panorama města. V okolí je veškerá občanská vybavenost včetně pošty, supermarketu, obchodů, lékáren a množstvím stylových kaváren, bister a restaurací. Pár kroků je to k mateřské, základní i střední škole, v docházkové vzdálenosti je také gymnázium. Do centra a ke stanicím metra je to tramvají 5 minut, pěšky krásnou procházkou 20 minut. Parkování obyvatelům i návštěvám usnadňuje modrá i oranžová zóna před domem.

Interiér 141,3 m2, balkon 2,9 m2 + 2,9 m2, sklep 19,8 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28253
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  141 m²
 • Balkón
  6 m²
 • Celková plocha
  147 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.