Byt, 3+kk

Byt stvořený přesně podle Vašich představ začne brzy vznikat v půdní nástavbě cihlového domu s výtahem a vlastní zahradou. Příjemná lokalita s veškerými službami, dostupná z centra pár minut tramvají, nabízí současně rychlý únik z města do přírody.

Navržená dispozice bytu v 4. podlaží je tvořena obytnou místností s kuchyňským koutem a jídelnou, odkud je vstup na jihozápadní terasu směřující do klidného vnitrobloku se zelení, dále 2 ložnicemi (z toho 1 má vlastní šatnu), koupelnou, samostatnou toaletou a předsíní.

Současná počáteční fáze projektu Vám umožní podílet se na realizaci svého bytu, vybrat materiály, případně i změnit dispozici. Ke standardu vybavení budou patřit například velkoformátová okna směrem do vnitrobloku. Parkování na ulici před domem.

Lokalita kousek od centra města vyniká množstvím možností sportovního využití a krásných vycházek po okolí. Zastávka tramvaje téměř před domem, cesta do centra trvá 10 minut. V pěším dosahu je veškerá občanská vybavenost: školy všech stupňů, obchody, zdravotnická zařízení, kavárny, restaurace, cukrárny, ale také technické muzeum, fotbalový stadion, zimní kluziště a další sportovní zařízení. Kousek se nachází přírodní památka Medlánecké kopce s lesoparkem Palackého vrchu.

Interiér 72,8 m2, terasa 7,7 m2.

Zahájení výstavby jaro 2018, dokončení konec roku 2018.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28121
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  73 m²
 • Terasa
  8 m²
 • Celková plocha
  81 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.