Byt, 4+1

Světlý mezonetový byt se dvěma terasami je součástí posledního patra vinohradského činžovního domu s výtahem v klidné ulici lemované stromy, jen pár kroků od Riegrových sadů a tři minuty tramvají k Václavskému náměstí.

Nižší patro se skládá ze vstupní chodby se šatnou, dvou ložnic orientovaných na jihozápad do vnitrobloku, samostatné kuchyně a jídelnou, koupelny a toalety pro hosty. Horní patro tvoří obývací pokoj se vstupem na jihozápadně orientovanou terasu a třetí ložnice s vlastní koupelnou a šatnou. Z terasy vedou schody na druhou, střešní terasu s panoramatickým výhledem na pražské dominanty: Pražský hrad, Petřín, věže kostela sv. Ludmily na náměstí Míru nebo kostel od Josipa Plečnika na náměstí Jiřího z Poděbrad.

Byt je díky umístění oken na jihozápad a severovýchod plný denního světla. K vybavení patří dřevěné podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, dřevěná střešní okna Velux (v horním patře s roletami) nebo plynový kotel Viessman k ohřevu vody a k topení. Koupelna ve spodním patře je vybavena vanou, v horní koupelně je sprchový kout. Kuchyňská linka je k rekonstrukci. V domě je plánována výměna výtahu a oprava fasády.

Výborná poloha s množstvím zeleně v okolí a skvělou dopravní dostupností, na jedné z nejprestižnějších vinohradských ulic, kousek od Riegrových sadů, zastávky tramvaje a veškeré občanské vybavenosti (mateřská i základní škola, lékárny, potraviny, kavárny, restaurace, divadla nebo kino).

Interiér 163,4 m2, spodní terasa 18 m2, horní terasa 34 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27524
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  163 m²
 • Terasa
  52 m²
 • Celková plocha
  215 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.