Byt, 3+kk

Byt se 75metrovou západní terasou přístupnou ze všech místností je součástí druhého podlaží právě připravované novostavby rezidence stojící kousek od lesoparku, se snadnou dostupností hromadnou dopravou.

Byt v rezidenci, která klade velký důraz na propojení se zelení, bude tvořen vstupní halou, obývacím pokojem s kuchyňským koutem, dvěma ložnicemi, koupelnou, samostatnou toaletou a předsíní s prostorem na vestavěnou skříň. Z ložnic i obývacího pokoje vedou dveře na západně orientovanou terasu.

Byt je řešen v moderním architektonickém stylu s vysokým standardem, který zahrnují například hliníkové prosklené rámové stěny s nadstandardními tepelně-izolačními i akustickými vlastnostmi a stínícími žaluziemi, dřevěnou podlahu a podlahové vytápění v celém bytě, protihlukové bezpečnostní vstupní dveře, bezfalcové interiérové dveře nebo přípravu pro osazení klimatizace. Terasa je s přírodní dřevěnou palubovou podlahou. K bytu patří sklepní kóje (součátí kupní ceny) a kryté parkování v přízemí budovy (za příplatek).

Místo má skvělou polohu kousek od parku Anthorpos, zároveň v blízkosti zastávky autobusů i trolejbusů, cesta do centra trvá cca 20 minut. Centrum Brna je dobře dostupné také autem, stejně jako výjezd z města díky nedalekému dálničnímu uzlu s výjezdy na Prahu, Ostravu, Bratislavu i Vídeň. U rezidence funguje mateřská školka, pobočka banky, restaurace nebo kavárna. V těsné blízkosti je také nákupní centrum, univerzitní kampus a fakultní nemocnice.

Termín dokončení výstavby je plánován na 2. čtvrletí 2019.

Interiér 71 m2, terasa 75 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27438
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  71 m²
 • Terasa
  75 m²
 • Celková plocha
  146 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.