Byt, 4+kk

Mezonetový townhouse s balkonem a terasou na soukromé zahradě s nádherným výhledem na okolní zalesněné vrchy je součástí moderní rezidence s garáží, nacházející se v klidné lokalitě s přímým tramvajovým spojením do centra.

Tento zahradní byt má vstup v úrovni zahrady (- 1. podlaží). Ze vstupní a schodišťové haly vedou dveře na samostatnou toaletu a do chodbičky, na kterou dále navazují dvě ložnice s výhledem a vstupem do zahrady a koupelna. Z haly vedou celoskleněné dveře do otevřeného prostoru obývacího pokoje s kuchyňským a jídelním koutem, s okny a dveřmi do zahrady, která obklopuje byt z obou stran. Dvojitá výška stropu (5,5 metru) a velkoformátová okna až téměř ke stropu navozují pocit neomezeného prostoru bez hranic mezi interiérem a exteriérem. V horním podlaží se nachází galerie s uklidňujícím výhledem do zeleně, technická místnost a ložnice s koupelnou, balkonem a šatnou.

Interiér je převážně z přírodních materiálů, dřevěné jsou podlahy, dveře (většinou v kombinaci se sklem) i schodiště se zajímavě řešeným zábradlím. Okna mají dřevěné žaluzie. Bezúchytková kuchyň je plně vybavena, například indukční varnou deskou, troubou a digestoří značky BOSCH, dřez a baterie jsou značky FRANKE. K bytu patří dvě krytá parkovací místa a sklep. Dispozici bytu lze ještě rozšířit o snížení stropu v obýváku a vytvoření tak další ložnice v horním patře. Na veliké zahradě je terasa s dřevěným povrchem, trávník, solitérní dřeviny a zahradní domek.

Okolí domu nabízí mnoho možností procházek a sportu: například vrch Třešňovka s dětským hřištěm a vyhlídkou, přírodní park Smetanka nebo Malešický les, nedaleko je také sportovní a rekreační areál Pražačka s bazénem nebo tenisové kurty. V docházkové vzdálenosti jsou školy všech stupňů a veškeré obchody a služby. Přímé spojení do centra zajišťují tramvaje, zastávka je kousek od domu. Nejbližší stanice metra je Vysočanská (linka B), která je odsud 6 minut autobusem. Místo umožňuje také snadný a rychlý výjezd z Prahy díky blízké Českobrodské ulici a nedalekým nájezdům na dálnice D8, D11 a D12.

Interiér 131,6 m2, terasa 11,28 m2, balkón 6,64 m2, zahrada 256 m2, sklep 6,92 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27102
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  132 m²
 • Terasa
  11 m²
 • Balkón
  7 m²
 • Celková plocha
  150 m²
 • Parkování
  Dvě garážová parkovací stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.