Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 4 + kk

Nadstandardní prostorný moderní byt s klimatizací, prostírající se na celém 7. podlaží nově vzniklého rezidenčního komplexu Live UP - Netroufalky, poskytuje jedinečné výhledy na město, Špilberk, Petrov a okolní lesy. Komplex obklopený zelení je umístěn nad rekreační oblastí Riviéra a Čertík. Bezproblémové parkování na vlastních garážových stáních a dostatek úložného prostoru ve 2 sklepích.

Střed bytu tvoří centrální hala, v jejímž čele je vstup do velkorysého obytného prostoru s kuchyní a jídelnou. Po stranách k místnosti přiléhají 2 samostatné organicky tvarované terasy. Dále jsou zde 2 ložnice s en-suite koupelnami, šatnami a francouzskými okny na terasy. Velká pracovna je umístěna do klidné části bytu. V blízkosti vstupu je dispozici samostatná toaleta a technická místnost.

Vysoký standard zahrnuje velkoformátová okna, vybavení koupelen Villeroy & Boch, Hansgrohe, Laufen a Hüppe nebo klimatizaci a podhledy s designovým osvětlením. Součástí interiéru je wellness zóna s parní sprchou s aromaterapií. Kupní cena zahrnuje 4 garážová parkovací stání a 2 sklepy. Při zájmu o nižší počet míst bude cena nemovitosti adekvátně snížena. Byt je těsně před dokončením, zbývá dokončit podlahy a dveře.

Rezidence se nachází ve výhodné lokalitě s veškerou občanskou vybaveností v pěším dosahu nebo krátké dojezdové vzdálenosti (obchodní centrum, školy, lékaři atd.). Rychlá dostupnost do centra ze zastávky MHD vzdálené pouhých 100 m od domu. Díky přiléhajícímu lesu a umístění na konci zástavby místo poskytuje také vítaný odstup od ruchu města.

Interiér 213 m2, terasa 2x16 m2.

Tento byt může představovat také zajímavou investiční příležitost, neboť na brněnském trhu chybí nadstandardní rodinné byty s parkováním. V naší kanceláři současně evidujeme takové poptávky. Pro více informací nás kontaktujte.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha
  215 m²
 • Terasa
  32 m²
 • Celková plocha
  247 m²
 • Parkování
  4 garážová stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  26826
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.